Letní příměstské táboryOd 13. 4. je možné hlásit děti na příměstské tábory v Centru robotiky. Tento rok jsme pro Vaše děti připravili celkem 4 běhy, každý zaměřený na jiné téma:

09. 7.– 13. 7.  - Cesta do Robotova
Vydej se na průzkum robotického světa do města Robotov. Seznam se s našimi nejmenšími i o dost většími robotími obyvateli. Vyzkoušej si, jak je možné je ovládat i programovat, některé si sám postavíš a zblízka je prozkoumáš a zjistíš, jak fungují. Během celého týdne navštívíš jednotlivé čtvrti jako je Dashíkov, Legotov, Ozobotov a Arduinov. Pojď si s námi užít společnou cestu za dobrodružstvím.

23. 7. – 27. 7.  - Poslední případ Sherlocka Holmese
Zjištěno a potvrzeno. V budově Centra robotiky, v Dominikánské ulici 9, jsme nalezli zapomenutou kancelář Sherlocka Holmese. Po bližším prozkoumání jsme objevili nevyřešený případ, na kterém slavný detektiv pracoval v Plzni před více než 100 lety. Pokus se s námi ponořit do minulosti a objasnit tento případ do 40 hodin.

30. 7. – 3. 8. - S Leiou a Lukem za dobrodružstvím
Princezna Leia byla unesena a stala se vězněm lorda Vadera. Její bratr Luke Skywalker společně s Hanem Solo se jí pokusí zachránit. Přidej se k nim, staň se rytířem Jedi a zachraň odvážnou princeznu před temnou stranou síly. Nápomocní ti budou droidi R2D2, BB-8, C3PO a spousta dalších robotů.

6. 8. – 10. 8. - Vytvoř a natoč si svůj komiks
Jsi kreativní, máš skvělé nápady, baví tě práce s počítačem a zajímáš se o robotiku? Pokud jsi více než dvakrát odpověděl/la ano, tak vůbec neváhej a popusť společně s námi uzdu fantazie, vytvoř svůj vlastní komiks a krátké video. Při práci využijeme i naše malé roboty Dashe, kteří budou předlohou pro tvůj komiks.

Své děti můžete hlásit online po rozkliknutí názvu konkrétního tábora, nebo zde.Publikováno dne 13.04.2018